Top Banners
Top Banners
Top Banners

אתרים בארץ והצעות לטיול

ירוק בהר בשורש – נופש בטבע שלנו

אנחנו מזמינים אתכם לחוות את הרי ירושלים בחבילת נופש ייחודית בהרי יהודה. לבחירתכם 11 מסלולים המשלבים נופש כפרי, הנאה, טבע, תרבות, היסטוריה וקולינריה. קיום טיול מותנה במינימום שמונה משתתפים. המחירים משתנים לפי הסיור הנבחר, החל מ-530 ₪ עד 1,500 ₪ לחדר זוגי. ניתן גם לשלב סיורים או לבנות מסלול לפי בחירת הלקוח.

נשמח לארח אתכם – צוות ירוק בהר

להמשך הכתבה לחצו כאן>>>

מרום גולן – מלון בלוע הר געש

מלון מרום גולן, השוכן בנבכי לוע הר הגעש בנטל, מהווה פנינה תיירותית בצפון רמת הגולן. אופיו הייחודי של המקום יוצר סביבה בעלת ניחוח אירופי. בזכות מזג האוויר הטיפוסי למקום, השוכן בגובה 1,000 מ' מעל פני הים, ניתן ליהנות לאורך כל עונות השנה משפע המרחבים, משמורות הטבע המגוונות, מהפארקים ומהצמחייה הייחודית.

מזג האוויר במרום גולן מעניק חוויה בלתי נשכחת, הן בזכות ימי הקיץ הצוננים והן בזכות ימי החורף המושלגים לפרקים. יש לזכור להצטייד בלבוש חם בכל עונות השנה.

להמשך הכתבה לחצו כאן>>>

עין זיוון – הדובדבן של הגולן

מאז 1967 הגולן בידי ישראל. באופן משונה, חינני ועדיין חדשני, כשעולים לרמת הגולן עוטפת אותנו מעין הרגשה שהגענו לחו"ל. אולי זה הגובה, אולי המרחבים, אולי אלה הגדרות שמעברן השני מאות פרות משוטטות חופשי בשטח, ואולי פשוט כי זה הקצה הצפוני ימני שמסיים את המפה הקטנה שלנו.

להמשך הכתבה לחצו כאן>>>

עין זיוון

מסע צילוּם בּקניוֹן הפּרצוּפים – תמנע

יש אנשים שֶׁהדמיוֹן שלהם מפוּתח, והם רוֹאים את מה שאחרים לֹא רוֹאים בּכל דבר. דמיוֹן מפוּתח הוּא מה שנותן ליוֹצרים את היכוֹלת ליצור, כּי הם רוֹאים את התוֹצאה הסוֹפית בדמיונם עוֹד לִפנֵי שֶׁהרעיוֹן נוֹצר. כּך אמנים רוֹאים בדמיונם את התמוּנה, והם פּשוּט מעתיקים אוֹתה לבד. כּך פּסלים, שמִסתכּלים על גוּש אבן ורוֹאים אֵיך צוֹמח מִמנוּ הפּסל, אוֹ אדריכלים שרוֹאים בּעֵיני רוּחם את הבּיִת עוֹד לִפנֵי שֶׁהוּא נִבנה.

להמשך הכתבה לחץ כאן >>

ים המלח – מצבו כיום ובעתיד הקרוב

רוב האנשים המחוברים למקורות המידע המודרניים שמעו על הר האוורסט שבהימליה. מדוע? יש משהו מושך מאוד בהר הגבוה בעולם, ביכולת לעמוד בנקודה שגבוה ממנה אפשר לעלות רק בטיסה. באמריקה, למשל, המעצמה העולמית והמשפיעה ביותר בעולם, תמיד מחפשים את הגדול ביותר, החזק ביותר, המרשים ביותר – בין אם זה הגרנד קניון, המטוס החדיש שהם פיתחו, נושאות המטוסים שלהם, הגודל של ההמבורגר בלחמנייה או המשקל של האזרח הממוצע.

להמשך הכתבה לחצו כאן>>>

טיול בארץ הגליל

כדי שלא תגידו – אומר אבל לא מקיים, ואני מתייחס לדבר העורך האחרון שלי שבו דיברתי על שינוי יעד מהחו"ל הטורקי והבכלל, יצאנו לצפון. ומה לעשות שהניקה רעייתי מורה בישראל, ומורות עובדות גם בימי שישי (אני כבר רואה את החיוכים המבטלים על הפנים של אלה שעולה להם חיוך מבטל על הפנים כשהם מדברים על שעות העבודה של מורים – אז יש לי חדשות בשבילכם, חבר'ה, סיכמתי עם הניקה למעלה מ-55 שעות שבועיות שהיא משקיעה בעבודה בכיתה ומסביב, כולל בדיקת בחינות, ישיבות, אספות, פעילויות וכו' – ובכך סיימתי את ההתחשבנות אתכם)

להמשך הכתבה לחצו כאן>>>

גליל - מסלולי טיול

עמוק ורטוב מתחת לאדמה – פארק אלונה

ימי הקיץ החמים הופכים אותנו לרודפי מקורות מים. אנחנו מוכנים לעשות הכול כדי להתרענן… הפעם נמליץ לכם לצלול אל מעמקי האדמה, ללמוד שיעור בארכאולוגיה על מפעל מים עתיק, ולקנח ביצירת אמנות עתיקה על חוף הים.המרדף אחרי מקומות קרירים ונעימים לבילוי בחודשים יולי-אוגוסט הביא אותנו לביקור מוצלח במיוחד בפארק אלונה, הנמצא בסמוך למושב עמיקם, אי שם בין פרדס חנה ובנימינה.

להמשך הכתבה לחצו כאן >>>

מטיילים בשביל ישראל – קיסריה

שביל ישראל, השביל שהפך בשנים האחרונות לחלק מתרבות ישראל, שהולך ונמשך לאורך הארץ מצפונה ועד דרומה, הוא מייסודו של אוֹרי דביר (אבי, עליו השלום). אחד הקסמים להולכים בפרויקט הזה, שבו השקיע אוֹרי את מרצו ואהבתו הגדולה לארץ במשך 20 שנה, הוא מעבר השביל לא רק בנופי טבע שונים אלא גם בין נופים אנושיים מגוונים, בהם כאלו שרובנו לא פוגשים במהלך היומיום. אחד הקטעים שעובר בפנינת טבע ובנוף אנושי אחר הוא הקטע מבית חנניה, דרך ג'אסר א-זרקא ועד לחוף קיסריה. לעשות את הקטע בליל ירח מוסיף לו גם הרבה רומנטיקה.

להמשך הכתבה לחצו כאן >>>

קיסריה

אתרים ופרחים בבנימין – כתבה צילומית

על מקומות רבים אומרים אצלנו שהם לב הארץ, ואכן ארץ ישראל ניחנה בלב גדול שמכיל את כל רגביה. כך שכולם צודקים באיזשהו אופן. עם זאת, חבל בנימין בהתאם למיקומו הגאוגרפי יושב ממש במרכז הארץ.

להמשך הכתבה לחצו כאן >>>

אתרים ופרחים בבנימין

מעוניינים בעוד טיולים ואתרים ששווה לבקר בהם ? הזמינו עוד היום את מגזין "טבע הדברים" ותהנו מעדכון מתמיד על הטבע והנופים שלנו בארץ ישראל 

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

טלפון (חובה)

תוכן ההודעה(חובה)