Top Banners
Top Banners
Top Banners

טיולים מומלצים בעולם

הרהורים בין פורטו וליסבון

כשעמדנו ברוח המשתוללת בקצה הצוק בקאבו דה רוקה, וניסינו לדמיין מה מתחבא מעבר לאופק המלא בנתזי מים מלוחים, הרהרתי במשפט של המשורר ליוויש דה קמואש בן מהמאה ה-16: "כאן המקום שבו מסתיימת היבשה ומתחיל הים שאין לו סוף". מעמד רומנטי…

לכתבה המלאה לחצו כאן >>>

פורטוגל - פורטו , ליסבון

קרואטיה – המקום שבו ההיסטוריה והבטן-גב בחרו להיפגש

קרואטיה, או בשפה המקומית רפובליקת הרבצקה Hrvatska) Republika), היא אחת המדינות היפות והמסקרנות באירופה. חיים בה כארבעה מיליון וחצי תושבים, על שטח של כ-55,000 קמ"ר – פי שניים וחצי משטחה של ישראל. בקרואטיה אתרים היסטוריים לצד חופי ים תכולים ואין-ספור איים קסומים בים האדריאטי.

להמשך הכתבה לחצו כאן >>>

קרואטיה

חופשה עלית בשלזיה תחתית

שלזיה תחתית הייתה רחוקה מאור הזרקורים עד לפני כמה חודשים. מעטים מאוד מהנוסעים לבקר בפולין פוקדים אותה, והיא אינה נכללת ברפרטואר הקלאסי של הטיולים המאורגנים. עד לתחילת מלחמת העולם השנייה היה חבל ארץ זה מיושב ברובו על ידי גרמנים, וזו הסיבה לכך שניתן למצוא באזור סגנון בנייה "גרמני", כמה כנסיות פרוטסטנטיות, ובעיקר שמות של מקומות ואתרים בפולנית ובגרמנית.

לכתבה המלאה לחצו כאן >>>

חופשה עילית בשלזיה תחתית

ג'יברני – מקדש הצבעים של קלוד מונה

בעיקול אחד מיובלי נהר הסיין, בתוך חורשת עצים קטנה, מול שדה שלף, על גבול אחוזתו בכפר ג'יברני, מוצב על כן גבוה פסל ראש העשוי ברונזה נוצצת של הצייר המפורסם קלוד מונה, חבוש כובע ענק, והוא מתבונן בעיני הנצח שלו בנוף שאהב יותר מכול.

להמשך הכתבה לחצו כאן >>>

ג'יברני – מקדש הצבעים של קלוד מונה

אוהבים טיולים ואתרים מרהיבים בעולם ? צרו איתנו קשר וקבלו מגזין ראשון להתרשמות במתנה (ללא התחייבות)

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

טלפון (חובה)

תוכן ההודעה(חובה)